нова історія старого міста..

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » нова історія старого міста.. » Це треба знати.. » .Що нового та Оголошення.


.Що нового та Оголошення.

Сообщений 1 страница 30 из 43

1

У цій темі адміністрація форуму буде повідомляти учасників про різноманітні зміни на форумі чи у самій грі.

0

2

Нарешті в нас з'явився сюжет. Можливо, найближчим часом я його іще трішки перероблю. Однак, з іншого боку, можна просто детальніше розписати все про наш світ у FAQ, бо особисто мені не хочеться писати довгий і заплутаний сюжет. У Флуді можна написати свої думки на цю тему.

0

3

Відредаговано код реклами.

0

4

Ось і в Місті Диваків з'явилася нормальна таблиця. Сподіваюся навігація в ній зручна, ніяких посилань на важливі теми не забула. Крім цього, прошу звернути увагу, що у нас тепер є тема для акцій та квестів. Саме так. У нас також будуть акції та квести. Сподіваюся, невдовзі опублікую першу акцію МД.

0

5

Перша Акція "Свій Фацет"

0

6

Прошу звернути увагу на оновлення в таблиці форуму. До офіційного початку гри чекаємо ще чотири анкети. Також нагадую, що форуму дуже потрібні модератори! Зголоситися можна у темі Терміново!

0

7

Відредаговано тему про набір модераторів. Відтепер попрошу піарщиків постаратися залишати щодня мінімум 5 (п'ять) реклам.

0

8

Планую невдовзі розпочати гру. Поки що не буду говорити, що саме ми запланували для офіційного початку. Але прошу усіх гравців створити тему із стосунками. Правила читаємо тут. Створюємо свої теми тут.

0

9

Ми починаємо гру. Прошу слідкувати за оголошеннями та почекати на приватні повідомлення про те, хто звідки починає.

Нічне небо... Ледь-ледь мерехтять зірки, адже сьогодні їх сяйво зблідло у спалахах язиків полум'я, що здіймаються догори. До Львова завітали диваки з усіх куточків світу, щоб, затамувавши подих, віддати шану наймогутнішій із усіх стихій - вогню... Настав час повелителів полум'я, ось вона - мекка майстрів файршоу... Фестиваль "В Обіймах Фенікса" у Львові...

0

10

Завтра (21.12.09) о 22:00 міняємо час на ніч/ранок 23:00-03:00. О 23:00 за ігровим часом початок файршоу на площі перед Оперним театром. Якщо плануєте завести персонажів на шоу, прошу вже помаленьку збиратися. За таким часом граємо два тижні.

Для тих, хто ще не грає: якщо бажаєте доручити долю персонажа адміністрації й отримати завдання від ГМ, прошу написати мені в ОП або відгукнутися у Флуді. Не забуваємо про тему "Хочу грати, не знаю з ким..", де можна знайти собі партнера для гри.

0

11

Прошу звернути увагу на зміни у таблиці форуму. Маємо новий час.

0

12

новий дизайн, хоча й не зовсім такий, як би хотілося. крім цього, ще дрібні елементи буду дороблювати. прокоментувати можна у флуді. ^.^

0

13

Відредаговано правила ігрових розділів!
Прошу звернути увагу, що раніше мінімум був 4 рядочки, а тепер маємо 10 (десять).

Анка Княжна написал(а):

3. Повідомлення має складатися з не менше, ніж 10 повних рядочків.

0

14

Маємо тепер розділ міні-ігор. Читаємо "Правила розділу".

0

15

Пам'ятка гравця. Прошу прочитати.

0

16

Змінився час. Тепер маємо ніч/ранок з 24:00 і до світанку. Цей час відігруємо тиждень-два(все залежить від того, скільки буде часу та бажання). Справи свої завершувати не поспішаємо - мабуть, іще наступний день відіграємо, а вже тоді вирішуватимемо, що робити із часом далі.

0

17

новий дизайн в процесі..

0

18

Невдовзі планую поміняти час, трішки пришвидшити події і перестрибнути у грі певний проміжок часу. Тому прошу усіх, хто грає й збирається грати й надалі, відписатися у темі Перекличка. Поки що можна продовжувати гру за поточним часом.

0

19

Новий день! Новий час!
Прошу прочитати інформацію у таблиці форуму. Зверніть увагу на те, що сніг не падає!

Гру продовжуйте, кому де до вподоби. Гадаю, для флешбеків часу було достатньо, тому всі закруглилися і за бажанням у новому пості коротко зробили огляд подій за місяць.

Якщо бажаєте отримати завдання від ГМ, прошу відписатися у темі Перекличка.

upd
Валь та Кріс отримали Завдання.

0

20

Завдання отримали:

Ніа --> Книжкова крамниця "Ex Libris"
Гоца --> Стежка
Віка --> Сповідальня

0

21

Усім в обов'язковому порядку прочитати тему Пам'ятка гравця!

0

22

З'явилися перші кандидати на видалення:

• Аліса Сонячна
• Yarukman
• Юля Кравченко
• Ross Marazum
• Ліна
Всеволод Холодний
• Алішер Сейд
• Світана Терен
• Настя Дробіна
• Владіслав Войтович
• Mika SoUrIre
• Ося
• natasha
• Misha

Якщо до кінця наступного тижня(28.02) не отримаю від них жодної звістки, а саме: анкети, початку гри чи попередження про відсутність, профілі будуть видалені!

0

23

Профілі тих, хто отримав минулого тижня попередження, було видалено!
Анкети неактивних гравців (Near Selcom, Ося, Алішер Сейд, Всеволод Холодний, Світана Терен, Тадеуш Новак, Юля Кравченко та Валь Гуц) переміщено до Архіву.

0

24

Прошу звернути увагу, відредаговано Правила. Тепер шукайте їх серед пунктів меню між Учасниками та Пошуком.

0

25

Видалено профіль Климентія "Два відра".
Причина: самогубство персонажа.
Увага! Нагадую, що правилами гри заборонено вбивати персонажів без дозволу адміністрації.

0

26

Як Ви вже певно помітили, маємо новий дизайн. Сподіваюся, всім догодила.

Завтра/післязавтра поміняємо час у грі.

Крім цього, тепер у темі Акції|Квести|Вакансії кожен персонаж може залишити заявку на вакансію родича, друга дитинства чи будь-якого іншого персонажа, потрібного Вам для гри.

0

27

Маємо тепер нові розділи Наша творчість та Конкурси.

Першим стартує Конкурс аватарів.

Крім цього, оголошується набір модераторів! В першу чергу, потрібні Піар-агенти та Майстри Гри. Бажаєте допомогти форуму? Тоді прошу сюди.

0

28

Видалено профіль Софії Шматко.
Причина: неактивний профіль без оформлення відсутності, ігнорування повідомлень адміністрації.

0

29

Крістофію знято з посади модератора.
Причина: невиконання обов'язків.

0

30

Прошу звернути увагу, час у грі змінився на день, 14:00-17:00.

0


Вы здесь » нова історія старого міста.. » Це треба знати.. » .Що нового та Оголошення.


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно