нова історія старого міста..

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



FAQ <

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Якщо у вас є питання по форуму чи самій грі, запрошую до теми Питання (гості можуть залишати свої дописи), а також Питання||Пропозиції (для учасників форуму).

Також корисно буде зазирнути до теми Пам'ятка гравця.

Словничок рольовика.

Вибір персонажа.

Вас прийняли до гри. Що далі?

Я граю-граю, але щось там не тойво. Що мені робити?

0

2

Словничок рольовика

Game Master - це такий собі універсальний гравець, яким керує адміністрація форуму. В першу чергу ГМ потрібний для відігрування NPC та "реакції світу" (с)Такі. При потребі він може відігруватися за будь-якого уже існуючого персонажа, а також тих, кого бракує у грі (вчителів, лікарів, представників закону, просто людей з натовпу або й сам натовп..).
Флешбек - це відігрування подій, що уже минули(або ще не відбулися). Основна гра йде за графіком і про зміну пори дня ви можете взнати із таблиці нашого форуму. Але дуже часто так буває, що ми не встигаємо відіграти усе те, що хотілося б, наприклад, у грі зранку, а уже настає день. Саме для цього й потрібні флешбеки. Вони розігруються як і звичайна гра за графіком, але бажано, щоб учасники флешбеку у кожному повідомленні вказували, у якому часі грають. Наприклад, ось так:

*ранок, 13.02*

ігрове повідомлення

Квест - міні-сюжет, відгалуження від основної гри, завдання для одного або декількох гравців. Тобто, якщо, наприклад, за сюжетом гра у МД відбувається в основному таким чином, що персонажі "живуть" собі у Львові, повністю занурюючись у дивакувату атмосферу міста, зокрема й за допомогою Гейм Майстера, то у квесті влаштовується щось "особливе" - екскурсія замками Львова, свято Хліба у Шевченківському гаю або навіть просто банально до когось приїжджає родич з іншого куточку України й треба показати йому усі місцеві цікавинки.

0

3

Вибір персонажа.

Якщо Ви не знаєте, якого вигадати собі персонажа, то спершу зазирніть до тем Акції | Вакансії чи NPC - тут можна вибрати одного з продуманих персонажів та написати для нього анкету. Якщо не знайшли нічого по душі, то звертайтеся до адміністрації. Відпишіться у флуді чи безпосередньо адміну(мені) в ОП. Спільними зусиллями щось придумаємо.

0

4

Вас прийняли до гри. Що далі?

- заповніть профіль (правила заповнення).

- створіть тему стосунків та знайдіть для персонажа знайомих, друзів чи ворогів і т.п. Для цього створіть нову тему в розділі Стосунки (правила розділу).

- створіть для персонажа житло в Місті (правила розділу) або, якщо це студент, то кімнату в Гуртожитку (правила розділу). Сусідів по кімнаті можна знайти у темі Заселення в гуртожиток.

- студент може записатися у Клуб.

- вдесяте перечитайте Пам'ятку гравця  ;)

- починайте грати самотужки або із іншими персонажами. Компанію для гри можна знайти у спеціальній Темі.

0

5

Я граю-граю, але щось там не тойво. Що мені робити?

Ще на попередньому своєму форумі я помітила, що деякі гравці не знають, як зробити власну гру цікавішою, і в результаті у персонажа з усіма чудові стосунки, завжди хороший настрій й він оминає усі життєві проблеми. Але ж це не завжди цікаво. Тому ось кілька порад щодо того, як можна зробити гру цікавішою:
- провокуйте.
необачне слово, не дуже комфортна поза, зовнішні фактори(у тому числі й сили природи) - все це можна сміливо використовувати для того, щоб створити у грі напругу.
- піддавайтеся на провокацію.
якщо інший персонаж "випадково" зробив щось таке, що може поставити когось у не дуже зручне положення, користуйтеся нагодою! у будь-якій дії партнера по грі можна знайти якусь зачіпку, щоб роздмухати із неї полум'я скандалу, істерику чи незабутній романтичний вечір для двох.
- не піддавайтеся на провокацію.
будь-яку зачіпку можна навпаки використати так, щоб "насолити" партнеру по грі й повернути гру у протилежне русло. якщо вас таємно кохають, а ви про це навіть не здогадуєтесь, то продовжуйте не здогадуватися й активно не помічайте ніяких натяків і т.п.
- зверніться за допомогою до Гейм Майстера.
відпишіться з таким проханням у відповідній Темі або безпосередньо напишіть ОП адміну, себто мені - така наша доля вигадувати для вас провокаційні ситуації. тому звертатися до адмінів за допомогою не гріх, а навпаки дуже похвальна справа. (так-так, ми дуже любимо таку вашу увагу)

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно